Jak dbać o toaletę przenośną czy turystyczną

Nie wszyscy wiedzą, że ogólnodostępne środki do dezynfekcji toalet domowych, jak i sposób czyszczenia są zupełnie inne od sposobu dbania o toalety turystyczne i przenośne.

Nie lada wyzwanie

Popularne płyny, które są używane w domu, mogą spowodować uszkodzenie tworzywa, z którego zrobione są toalety przenośne. Jakich więc środków należy użyć do czyszczenia toalety turystycznej?

Utrzymanie czystości podczas kempingu, caravaningu, w kamperze – w miejscach, które wiążą się z koniecznością poradzenia sobie z pewnymi niedogodnościami i brakiem wygód, w toalecie na budowie – gdzie ekipie budowlanej należy zabezpieczyć zaplecze socjalne, czy podczas wyprawy jachtem, to nie łatwa sprawa. Każda toaleta niezależnie od jej przeznaczenia wymaga regularnego czyszczenia. Ludzie niechętnie korzystają z przenośnych toalet typu TOI-TOI, z obawy, że nie będzie ona w pełni komfortowa. Prawda jest taka, że przy zachowaniu podstawowych zasad higieny toalet turystycznych nie wydobywa się z nich żaden zapach – poza przyjemnym zapachem płynu, który maskuje woń nieczystości przez co w kabinie toaletowej nie utrzymuje się nieprzyjemny zapach. Tak, więc przenośne toalety turystyczne wymagają odpowiedniej konserwacji, przy użyciu specjalistycznych płynów.

Dlatego tak ważne jest, aby pamiętać również o dbaniu o ten rodzaj toalet, aby bezproblemowo służyły one jak najdłużej, oraz aby korzystanie z nich było przyjemniejsze.

Do utrzymania odpowiedniego poziomu czystości i higieny w toalecie turystycznej służą odpowiednie płyny i środki chemiczne, które łączą w sobie wiele funkcji. Skutecznym rozwiązaniem będzie dedykowana chemia z naszej oferty. Płyn do toalety turystycznej pozwala zachować czystość i świeżość, likwiduje nieprzyjemny zapach w WC bezodpływowym, wolno stojącej toalecie typu TOI-TOI oraz sanitariach na statkach, samolotach, czy pociągach.

Dodatkowe lektury:  Jak znaleźć dobrego dentystę?

W naszej ofercie znajdują się płyny do toalet o działaniu antybakteryjnym, dezynfekującym i mocno zapachowym. Umożliwiają one zachowanie ubikacji turystycznych w higienicznym stanie oraz ułatwiają jej użytkowanie. Podsumowując, dbanie o toalety przenośne nie stanowi żadnego problemu i wysiłku. Nie jest też nieprzyjemne, pod warunkiem, że zadbamy o odpowiednie środki. Przy zachowywaniu zasad nie musisz martwić się o nieprzyjemne zapachy rozprzestrzeniające wewnątrz i dookoła toalety.


Comments