Uczucie zmęczonych i ciężkich nóg to przypadłość, która dotyczy wielu osób tak jak i mrowienie czy drętwienie oraz inne dokuczliwe objawy w chorobach układu krążenia. Mając kilkanaście i nieco więcej lat, większość osób uważa się za „nieśmiertelnych”, najczęściej nie dbając o własne zdrowie. Dopiero osoby dojrzałe, lub te, których zdrowie zaczyna szwankować, zaczynają myśleć o profilaktyce, choć często trzeba już się leczyć, a choroby układu krążenia należą do najczęściej występujących. Jak radzić sobie z objawami chorób niewydolności układu krążenia?
Do najczęściej występujących chorób układu krążenia zalicza się między innymi:
To jedynie kilka spośród chorób układu krążenia, każda z nich może powodować objawy kardiologiczne, takie jak dolegliwości bólowe nóg, występowanie obrzęków, przewlekły kaszel, zaburzenia funkcji nerek, uczucie zmęczonych i ciężkich nóg, poszerzenie podskórnych naczyń żylnych, częste oddawanie moczu w nocy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie, skurcze łydek czy zimne dłonie i stopy.
Od ponad 30 lat w Europie z powodzeniem sprzedawany jest lek OTC o nazwie Padma 28 Formuła. Nasuwa się pytanie – co to jest lek OTC? Lek OTC jest lekiem dostępnym w aptece bez recepty. Zatem jeśli chcesz wspomóc się lekiem Padma 28 Formuła bez trudu kupisz ten lek w aptece, bez konieczności udawania się do lekarza.
Lek Padma 28 Formuła zalecany jest do stosowania w objawach niewydolności krążenia, łagodząc część z wymienionych powyżej objawów, takich jak:
Padma 28 Formuła jest tradycyjnym lekiem roślinnym zawierającą mieszaninę surowców roślinnych przygotowaną na podstawie receptury tybetańskiej. Leki tybetańskie działają na zasadzie łączenia wielu składników roślinnych. Składniki roślinne zawarte w Padma 28 Formuła wspólnie działając, mają właściwości przywracania równowagi w organizmie chorego człowieka. Lek został tak opracowany, by minimalizować niepożądane skutki uboczne.
Oprócz łagodzenia objawów ze strony schorzeń układu krążenia Padma 28 Formuła stosowana jest wspomagająco we wzmocnieniu układu odpornościowego oraz w profilaktyce nawracających infekcji dróg oddechowych, zmniejszając częstotliwość ich występowania.
Najważniejszą jednak rolę w zapobieganiu chorobom układu krążenia odgrywa zmiana stylu życia, nawyków żywieniowych, kontrolowanie masy ciała, jak i wdrożenia stosownej aktywności fizycznej. Osoby borykające się z nałogami powinny zaprzestać palenia papierosów i spożywania alkoholu.
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.